VI Interdyscyplinarne Forum Lekarza Praktyka to coroczne spotkanie lekarzy różnych specjalizacji zajmujących się leczeniem pacjentów w różnym wieku. To forum wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami pediatrii i medycyny rodzinnej, dla których profilaktyka i leczenie chorób u pacjentów w podstawowej opiece zdrowotnej to przysłowiowy chleb powszedni. W tym roku spotykamy się w przepięknym centrum kongresowym hotelu Arche w Warszawie.
Jak co roku będziemy mogli wziąć udział w kilkunastu sesjach prowadzonych przez ponad 20 wykładowców z największych ośrodków medycznych w kraju. Nasze spotkanie to również praktyczne warsztaty, które co roku przyciągają coraz większą liczbę uczestników, chcących poznać doświadczenia swoich kolegów od strony praktycznej. W tym roku więcej czasu poświęcimy schorzeniom układu sercowo-naczyniowego oraz problemom gastrologicznym. Ale nie zabraknie jak zawsze dermatologii, psychiatrii, pulmonologii czy problematyki szczepień zarówno dzieci jak i dorosłych.
Mamy nadzieję, że jak zawsze bardzo ciekawy program wykładów oraz warsztaty praktyczne sprawią, że po raz kolejny zechcecie Państwo być z nami. Tym razem w Warszawie. Do zobaczenia 5 grudnia 2020 r.

 PROGRAM KONFERENCJI DOSTĘPNY WKRÓTCE.

Lokalizacja

Konferencja odbędzie się w

Courtyard by Marriott Warszawa Airport

Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest przy Lotnisku Chopina, jedynie 9 km od najważniejszych atrakcji turystycznych stolicy i znakomicie skomunikowany z centrum miasta. Dojazd komunikacją miejską - autobusy lub SKM. Wygodny hotel zarówno dla gości podróżujących służbowo jak i turystycznie, oferuje 236 doskonale wyposażonych pokoi. Część konferencyjna składa się z 13 sal o łącznej powierzchni 764 m², dla grup 10 - 450 os.

Adres:

Żwirki i Wigury 1,
00-906 Warszawa

Telefon:

22 650 01 00
Courtyard by Marriott Warszawa Airport